• warning: include_once(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/modules/menu/menu.admin.inc) is not within the allowed path(s): (/home/tavcso/mikroszkop.hu) in /home/tavcso/mikroszkop.hu/www/modules/menu_sitemap/menu_sitemap.module on line 4.
  • warning: include_once(/var/www/modules/menu/menu.admin.inc): failed to open stream: Operation not permitted in /home/tavcso/mikroszkop.hu/www/modules/menu_sitemap/menu_sitemap.module on line 4.
  • warning: include_once(): Failed opening '/var/www/modules/menu/menu.admin.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/share/smarty:/usr/share/pear/:') in /home/tavcso/mikroszkop.hu/www/modules/menu_sitemap/menu_sitemap.module on line 4.

A mikroszkóp használata (Bruno P. Kremer)

Cikkszám: VaMik

Milyen mikroszkópot vegyek? Hogyan kell preparátumot készíteni? Mivel fessem meg a sejteket, hogy a legjobban lássam õket? Ha nekifogunk a mikrovilág felfedezésének, biztosan felvetõdnek bennünk ezek a kérdések. Könyvünk – melyet 164 fénykép és 79 ábra egészít ki - a válaszokat kínálja, lépésrõl lépésre vezetve be az olvasót a mikroszkópizálás rejtelmeibe.

Megtudhatja, megismerheti, megértheti
- a mikroszkóp használatát és felépítését
- preparátumok, metszetek készítésének módszereit
- színezõ oldatok, reagensek használatát
- a tartós preparátum készítésének lépéseit
- a mikroszkópos fényképezés alapjait.
Eredeti kiadás: Mikroskopieren ganz einfach, KOSMOS Verlag, Stuttgart, 2008
1. kiadás ISBN 978 963 87835 6 1
méret: 158x213 mm, 190 színes oldal, 164 színes fotó és színes 79 ábra
borító: kemény, fóliázott, fényes

Ára 3990 Ft, komplett biológiai mikroszkóp vásárlása esetén féláron, azaz 1995 Ft-ért juthat hozzá.

Listaár: 3.990 Ft.

Ajánlott kiegészítők: